Суміш 17-ти трав для догляду за волоссям (100 г)

000159

Новий товар

Суміш 17-ти трав для догляду за волоссям (100 г) Expand
Суміш 17-ти трав для догляду за волоссям (100 г)
- Запобігає випадінню волосся
- Відновлює пошкоджене волосся
- Прискорює ріст
- Запобігає появі лупи, грибкових інфекцій, лишаїв
- Кондиціонер

Детальніше

125,00 грн

Оцінки й Відгуки клієнтів

Ще ніхто не розмістив відгук
Суміш трав для догляду за волоссям FLORI - це унікальне поєднання живильної сили індійських трав та стародавніх рецептів. Сюди увійшли 17 трав, поєднаних в спеціальній пропорції, яка ретельно зберігається в секреті індійськими майстрами. Кожен з компонентів вирощений виключно органічним способом без використання хімічних добрив, пестицидів та інсектицидів в кращих районах Індії. Також у цій суміші повністю відсутні ароматизатори, консерванти, розчинники, штучні барвники та інші небезпечні речовини. Після використання “суміші трав FLORI” Ваше волосся дізнається, що таке “друге народження”. Сяюче, красиве та здорове, воно буде викликати лише захоплення та радість.

Дія: Чарівний кондиціонер, який живить волосся, робить його більш густим, м’яким та сяючим. Запобігає таким проблемам як алопеція, слабкість, витончення, та завчасне випадіння волосся. Регулює рН, тим самим лікує шкіру голови, позбавляючи лупи, сухості, лишаїв, грибкових інфекцій та багатьох інших шкіряних захворювань. Укріплює корені, та сприяє росту волосся!

Спосіб використання:
1. Розведіть приблизно половину склянки трав’яного порошку гарячою, але не киплячою водою (60-80˚С), бажано в скляному посуді. Ретельно розмішайте. Суміш повинна нагадувати рідку сметану. Дайте настоятися 30-45 хвилин, накривши суміш кришкою, та, бажано, завернувши в тканину (можна залишити на ніч).
2. Нанесіть суміш на волосся. Залиште приблизно на 15-30 хвилин. За цей час волосся очиститься та відновить свій блиск.
3. Змийте суміш проточною водою без використання шампуню чи мила. Якщо після вимивання Ви ще відчуваєте залишки трав у волоссі – просто вичешіть їх густим гребінцем.
4. Протягом наступних 2-х днів волосся мити не бажано.

ПРИМІТКА: Суміш трав для догляду за волоссям FLORI може бути використана в якості натурального шампуню, для цього її треба заварювати протягом 10-15 хвилин, нанести на волосся та 2-3хв масуючими рухами помити волосся. В такому випадку суміш не буде лікувати волосся, а лише помиє його. Наш порошок для догляду за волоссям на основі рослинної сировини є 100% чистим та натуральним, тому він абсолютно безпечний та не має побічних ефектів. Приведена вище інструкція не є єдиною і обов’язковою, Ви можете експериментувати з методикою використання, але не використовуйте для запарювання воду вище 90˚С. При використанні на світле волосся, іноді може дещо затемнювати колір. Якщо Ви алергік, проведіть тестування на алергію перед використанням.

Склад: Amla (Emblica Officinalis), Ritha (Sapindus Mukorossi), Shikakai (Acacia Concinna), Brhami (Bacopa Monnieri), Bhringraj (Eclipta Alba), Neem (Azadirachta Indica), Tulsi (Ocimum Sanctum), Rose (Rosa Damascena), Hibiscus (Hibiscus Rosa-sinensis), Henna (Lawsonia Inermis), Neutral Henna (Senna Italica syn. Cassia Obovata), Methi (Trigonella Foenum-graecum), Jamun (Syzygium Cumini), Baheda (Terminalia Bellirica), Aloe Vera (Aloe Vera), Sandalwood (Santalum Album), Kapoor Kachri (Hedychium Spicatum)

Задати питання

Будьте першим, хто напише відгук !