Суміш 36-ти трав для догляду за волоссям (100 г)

000160

Новий товар

Суміш 36-ти трав для догляду за волоссям (100 г) Expand
Суміш 36-ти трав для догляду за волоссям (100 г)
- Запобігає випадінню волосся
- Відновлює пошкоджене волосся
- Прискорює ріст
- Запобігає появі лупи, грибкових інфекцій, лишаїв
- Кондиціонер

Детальніше

140,00 грн

Оцінки й Відгуки клієнтів

Ще ніхто не розмістив відгук
Суміш трав для догляду за волоссям FLORI - це унікальне поєднання живильної сили індійських трав та стародавніх рецептів. Сюди увійшли 36 трав, поєднаних в спеціальній пропорції, яка ретельно зберігається в секреті індійськими майстрами. Кожен з компонентів вирощений виключно органічним способом без використання хімічних добрив, пестицидів та інсектицидів в кращих районах Індії. Також у цій суміші повністю відсутні ароматизатори, консерванти, розчинники, штучні барвники та інші небезпечні речовини. Після використання “суміші трав FLORI” Ваше волосся дізнається, що таке “друге народження”. Сяюче, красиве та здорове, воно буде викликати лише захоплення та радість.

Дія: Чарівний кондиціонер, який живить волосся, робить його більш густим, м’яким та сяючим. Запобігає таким проблемам як алопеція, слабкість, витончення, та завчасне випадіння волосся. Регулює рН, тим самим лікує шкіру голови, позбавляючи лупи, сухості, лишаїв, грибкових інфекцій та багатьох інших шкіряних захворювань. Укріплює корені, та сприяє росту волосся!

Спосіб використання: 
1. Розведіть приблизно половину склянки трав’яного порошку гарячою, але не киплячою водою (60-80˚С), бажано в скляному посуді. Ретельно розмішайте. Суміш повинна нагадувати рідку сметану. Дайте настоятися 30-45 хвилин, накривши суміш кришкою, та, бажано, завернувши в тканину (можна залишити на ніч). 
2. Нанесіть суміш на волосся. Залиште приблизно на 15-30 хвилин. За цей час волосся очиститься та відновить свій блиск. 
3. Змийте суміш проточною водою без використання шампуню чи мила. Якщо після вимивання Ви ще відчуваєте залишки трав у волоссі – просто вичешіть їх густим гребінцем. 
4. Протягом наступних 2-х днів волосся мити не бажано.

ПРИМІТКА: Суміш трав для догляду за волоссям FLORI може бути використана в якості натурального шампуню, для цього її треба заварювати протягом 10-15 хвилин, нанести на волосся та 2-3хв масуючими рухами помити волосся. В такому випадку суміш не буде лікувати волосся, а лише помиє його. Наш порошок для догляду за волоссям на основі рослинної сировини є 100% чистим та натуральним, тому він абсолютно безпечний та не має побічних ефектів. Приведена вище інструкція не є єдиною і обов’язковою, Ви можете експериментувати з методикою використання, але не використовуйте для запарювання воду вище 90˚С. При використанні на світле волосся, іноді може дещо затемнювати колір. Якщо Ви алергік, проведіть тестування на алергію перед використанням. 

Склад: Aloe Vera Leaves (Aloe Vera), Amla Fruits (Emblica Officinalis), Ashwagandha Roots (Withania Somnifera), Baheda Fruits (Terminalia Bellirica), Bhrigraj Leaves (Eclipta Alba), Brahmi Plant (Bacopa Monnieri), Cloves Flower Buds (Syzygium Aromaticum), Curry Leaves (Murraya Koenigii), Deodar Wood (Cedrus Deodara), Fenugreek Seeds (Trigonella Foenum-Graecum), Flax Seeds (Linum Usitatissimum), Ginger Rhizome (Zingiber Officinale), Gotu Kola Leaves (Centella Asiatica), Henna Leaves (Lawsonia Inermis), Hibiscus Flower Petals (Hibiscus Rosa-Sinensis), Jamun Fruit Seeds (Syzygium Cumini), Kachur Sugandhi Roots (Kaempferia Galanga), Kapoor Kachri Roots (Hedychium Spicatum), Kattha Wood Bark (Acacia Catechu), Lodhra Wood Bark (Symplocus Racemosa), Manjistha Roots (Rubia Cordifolia), Marsh Mallow Roots (Althaea Officinalis), Mulethi Roots (Glycyrrhiza Glabra), Nagarmotha Roots (Cyperus Scariosus), Neem Leaves (Azadirachta Indica), Neutral Henna Leaves (Cassia Obovata), Phenil Fruits (Sapindus Trifoliatus), Ratanjot Roots (Alkanna Tinctoria), Ritha Fruits (Sapindus Mukorossi), Rose Flower Petals (Rosa Damascena), Sandalwood (Santalum Album), Shiakaki Fruit Pods (Acacia Concinna), Sidr Leaves (Ziziphus Nummularia), Stinging Nettle Leaves (Urtica Dioica), Tea Leaves (Camellia Sinensis), Tulsi Leaves (Ocimum Sanctum)

Задати питання

Доброго дня! З якою періодичністю необхідно проводити процедуру з лікувальною метою? Суміш наносити на мокре волосся, і чи наносити на корені? Дякую!
-1

Будьте першим, хто напише відгук !