Темно-коричнева фарба для волосся (100 г)

000157

Новий товар

Темно-коричнева фарба для волосся Expand
Темно-коричнева фарба для волосся
  • Темно-коричнева фарба для волосся
  • Темно-коричнева фарба для волосся

- Забезпечує стійкий колір та блиск
- Зафарбовує сивину
- Запобігає появі лупи
- Покращує стан та зміцнює волосся
- Перешкоджає випадінню волосся

Детальніше

125,00 грн

Оцінки й Відгуки клієнтів

Ще ніхто не розмістив відгук
Темно-коричнева рослинна фарба для волосся, яку пропонує вам FLORI, це 100% натуральний та чистий продукт. Кожен з компонентів вирощений виключно органічним способом без використання хімічних добрив, пестицидів та інсектицидів в кращих районах Індії. Також у цій суміші повністю відсутні ароматизатори, консерванти, розчинники, штучні барвники та небезпечні речовини.

Спосіб використання:
1. Розведіть фарбу гарячою, але не киплячою водою (60-80˚С), бажано в скляному посуді. Суміш повинна нагадувати не дуже густу сметану. Дайте настоятися 1-2 години, накривши суміш кришкою, та, бажано, завернувши в тканину. 
2. Ретельно вимийте волосся ніжним шампунем без силіконів та підсушіть його рушником. 
3. Лінію вздовж шкіри та волосся змастіть вазеліном, який буде захищати Вашу шкіру від зафарбовування. 
4. Розділяючи волосся на пробори в півтора-два сантиметри, за допомогою гребінця та пензля рівномірно нанесіть суміш. Робіть це ретельно. Аби уникнути фарбування рук, використовуйте захисні рукавички. 
5. Огорніть голову харчовою плівкою, або пакетом, а після цього сховайте її під теплий рушник. Аби фарба не підтікала, можна підкласти з країв паперові серветки. 
6. Час, який потрібен для фарбування, буде залежати від товщини та кольору Вашого волосся. Також він буде відрізнятися в залежності від кольору, який Ви хочете отримати. В середньому для інтенсивного фарбування потрібно від 2-х годин (можна тримати навіть 6 годин і це не завдасть шкоди). Для "підфарбовування" - 1 година. 
7. Змийте фарбу проточною водою без використання шампуню чи мила. В кінці процедури обов'язково ополосніть волосся розчином оцту. Розводити 1-2 столові ложки оцту (яблучний, винний, тощо) на 1л води. Якщо після вимивання фарби та ополіскування оцтом Ви ще відчуваєте залишки фарби в волоссі - просто вичешіть їх густим гребінцем. 
8. Протягом наступних 3-х днів волосся мити не можна. Фарба "усядеться", колір набере своєї інтенсивності та блиску. 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: 
Якщо все робити вірно, то пакетика фарби 100г вистачає на одне фарбування волосся 50см довжиною. Рослинна фарба для волосся, яку пропонує вам FLORI, фарбує дуже ефективно, майже назавжди. Тому, якщо пізніше Ви захочете повернути свій колір волосся, то фарбоване волосся прийдеться зістригати. Ви маєте твердо визначитися для себе, що переходите на натуральні фарби для волосся, бо використання після натуральних хімічних фарб, може призвести до невідомих наслідків і кольорів. Якщо Ви алергік, проведіть тестування на алергію до компонентів фарби перед використанням.

Склад: 
Хна (Lawsonia Inermis), Басма (Indigofera Tinctoria), Катха Кора (Асасіа Catechu)

Задати питання

Будьте першим, хто напише відгук !