Зубну пасту визнано головною небезпекою століття

Японські дослідні центри показали, що фториди викликають не тільки перетворення нормальних клітин в ракові, але і генетичні ушкоджують клітини плоду, тому вони дуже шкідливі вагітним жінкам, особливо в першому триместрі.
Читати далі

Дозвольте розповісти про...

На сьогодні ми виробляємо таку продукцію: серію кремів, зубну пасту, маску для шкіри, засоби для гоління та зняття макіяжу, олію для масажу...  (Все абсолютно натуральне, не тестується на тваринах, не містить небезпечних компонентів. Має всі відповідні документи. На всю продукцію діє гарантія 14 днів з дня покупки. Також є можливість стати учасником клубу FLORI та отримувати постійну знижку 20%)
Читати далі

Палець до рота не клади, або "Чому ми лікуємо зуби"?

Посудіть самі – телебачення і преса з ранку до вечора розказують нам про користь зубних паст, обіцяють нам здорові зуби, ясна, свіжий подих та ще багато різних «плюшок», а по факту ми всі бігаємо до лікарів, залишаючи там купу грошей, нервів і часу. В наших містах стає все більше і більше зубних клінік, при тому, що туди ще й треба займати чергу. Парадокс? Ні, помилка!
Читати далі

Здоров'я, краса та молодість - досягнення, доступні кожному.

Щоб проілюструвати, що таке шкіра людини і в чому причина практично всіх проблем зі шкірою, нагадаю відому історію про відкриття ЛСД. Доктор Альберт Хофман відкрив психоделічний ефект ЛСД після випадкової абсорбції (поглинання) речовини через кінчик пальця 16 квітня 1943. Він зміг це помітити тільки завдяки майже миттєвому галюциногенному ефекту, що викликає ця речовина...
Читати далі

Обережно, сіль отруєна!

Останнім часом я стала відчувати - що б я не приготувала з солоних страв зі спеціями, всі ці страви мають певний тонкий гіркуватий присмак. А після, цей гіркий присмак осідає в порожнині рота. Я намагалася зрозуміти, що є його джерелом? Пательня? Або якісь спеції? Невже асафетида? Забираю асафетиду - все одно такий присмак. Думаю про імбир - не кладу його, а все одно цей присмак є. За тиждень до моїх пошуків, я чула як моя свекруха розповідала своєму чоловікові...
Читати далі

Останні статті

Перейти до блогу