Чому варто спробувати продукцію української торгової марки FLORI.

1.
 Тому що наша філософія – намагатися робити найякісніший продукт. Ми настільки впевнені в ньому, що готові повернути кошти, якщо продукція Вам не сподобається.

2. Тому що природні та гармонійні результати дії нашої продукції Ви зможете побачити вже після перших днів використання.

3. Тому що весь сучасний світ почав розуміти, наскільки шкодять організму звичні нам хімічні засоби догляду за тілом. Сьогодні у всіх розвинених країнах стало “трендом” користування натуральною косметикою. Це не тільки корисно, а ще й модно.

4. Тому, що лікувати завжди набагато дорожче, ніж попередити, а вся наша продукція розроблена з урахуванням основних принципів гармонізації функцій організму людини.

5. Спочатку може здатися, що ціни на товар дещо високі. Та якщо взяти до уваги, що ми використовуємо лиш 100% натуральну сировину найвищої якості, і весь процес виробництва включає в себе ручну роботу, Ви зрозумієте, що вартість товару досить демократична порівняно з Європейськими аналогами.

Можна зробити висновок, що використовуючи нашу продукцію, Ви: зберігаєте своє здоров’я, красивіше та молодше виглядаєте, залишаєтесь сучасними. А також заощаджуєте на лікуванні, та застраховані від марної трати грошей!

Останні статті

Зубну пасту визнано головною небезпекою століття

Зубну пасту визнано головною небезпекою століття

Японські дослідні центри показали, що фториди викликають не тільки перетворення нормальних клітин в ракові, але і генетичні ушкоджують клітини плоду, тому вони дуже шкідливі вагітним жінкам, особливо в першому триместрі.
Читати ще
Дозвольте розповісти про...

Дозвольте розповісти про...

На сьогодні ми виробляємо таку продукцію: серію кремів, зубну пасту, маску для шкіри, засоби для гоління та зняття макіяжу, олію для масажу...  (Все абсолютно натуральне, не тестується на тваринах, не містить небезпечних компонентів. Має всі відповідні документи. На всю продукцію діє гарантія 14 днів з дня покупки. Також є можливість стати учасником клубу FLORI та отримувати постійну знижку 20%)
Читати ще
Палець до рота не клади, або "Чому ми лікуємо зуби"?

Палець до рота не клади, або "Чому ми лікуємо зуби"?

Посудіть самі – телебачення і преса з ранку до вечора розказують нам про користь зубних паст, обіцяють нам здорові зуби, ясна, свіжий подих та ще багато різних «плюшок», а по факту ми всі бігаємо до лікарів, залишаючи там купу грошей, нервів і часу. В наших містах стає все більше і більше зубних клінік, при тому, що туди ще й треба займати чергу. Парадокс? Ні, помилка!
Читати ще

Останній відгуки

Автор Юлія К. (Харків, Україна) від 15 Sep 2017 :
(5/5) 
Продукт : Нічний крем «Шипшина» (8мл) Лучший Ваш крем. Пользуюсь Солнечным, а в этот раз решила попробовать Вашу новинку. Спасибо Вам за чудный крем. Наносится легко, кожа после него мягкая, увлажнённая и отдохнувшая. Аромат достоин отдельной похвалы. Единственная просьба сделать баночку побольше. Спасибо Вам за Вашу работу и...
Автор Юлія К. (Харків, Україна) від 15 Sep 2017 :
(5/5) 
Автор Дар'я В. від 10 Aug 2017 :
(3/5) 
Продукт : Маска "Ефект" (300г) Замовила маску, але не на вашому сайті, проте хочу спитати, вона була щільно заклеєна під кришкою, проте після відкриття має не приємній запах, наче застарілої косметики. До віходу терміну придатності згідно с датами на упаковці ще майже 10 місяців. Чи може бути шкідливим застосування ящо через...
Автор Олександра С. (Чорноморськ ( Іллічівськ), одеська обл., Україна) від 10 Jul 2017 :
(5/5) 
Продукт : Маска "Ефект" (300г) Сама чудова маска для обличча. Для підлітковоі шкіри мого сина просто супер. Знімає всі почервоніння і звужує пори. Лице чисте, доглянуте. А крем "лавандовий" додатково доглядає за шкірою. Супер! І на довго хватає.
Автор Олександра С. (Чорноморськ ( Іллічівськ), одеська обл., Україна) від 10 Jul 2017 :
(5/5) 
Продукт : Гідрофільна олія для зняття макіяжу та вмивання “Лаванда”. (100мл) Дуже гарна олійка для вмивання, приємно пахне, добре наноситься і легко смивається. Після неі шкіра дуже ніжна, м'яка і дихаюча. Рекомендую.