Кожен раз, коли ми створюємо новий продукт, то намагаємося, щоб він був унікальним, якісним та кращим на ринку. Такий підхід народився з того, що нам набрид “shopping”, якийперетворився із задоволення, на прогулянку серед пасток із фальсифікату, небезпечних речовин, та просто неякісної продукції. Саме тому ми прийняли рішення створити щось зовсім інше, щось дуже якісне та абсолютно безпечне.
Кожен новий продукт пов’язаний із глибокими дослідженнями, пошуком найкращих компонентів, багатьма експериментами та випробуваннями. 
На сьогодні ми виробляємо таку продукцію: серію кремів, зубну пасту, маску для шкіри, засоби для гоління та зняття макіяжу, олію для масажу... 
(Все абсолютно натуральне, не тестується на тваринах, не містить небезпечних компонентів. Має всі відповідні документи. На всю продукцію діє гарантія 14 днів з дня покупки. Також є можливість стати учасником клубу FLORI та отримувати постійну знижку 20%)

І от, нарешті, ми готові представити шампунь FLORI!
Основні властивості шампуню: він абсолютно безпечний для людей та навколишнього середовища, підходить для дорослих та дітей, має приємний ніжний аромат ефірних олій та індійських трав, який нагадує смачні карамельні льодяники, не містить барвників, загущувачів, не подразнює шкіру та очі, дуже активно живить волосся (бо містить цілий букет різноманітних корисних речовин), прибирає лупу та посічені кінчики, довго зберігає волосся чистим та охайним, додає об’єм, блиск... 
Як консервуючий агент ми використовуємо виключно колоїдне срібло (це наночастки срібла, які дисперговані у воді).
Про цілющі властивості срібла відомо з прадавніх часів. Перша історично достовірна згадка про використання срібла в профілактиці інфекційних захворювань відноситься до V століття до нашої ери. Давньогрецький історик Геродот  писав про використання у військах персидського царя Кіра II Великого води, що зберігалася в срібних посудинах, таким чином зберігаючи її придатною для пиття в похідних умовах протягом тривалого часу. (матеріал з Вікіпедії)

Детальніше щодо складу
 (наведемо лише частину властивостей, інакше нам прийшлося би публікувати цілу книгу):
Ефірна олія бей – потрапляючи на шкіру голови, вона стимулює кровообіг і забезпечує приплив поживних речовин до волосяних цибулин. Це призводить до загального оздоровлення і зміцнення волосся. Коріння стають сильними, сповільнюється випадіння, починається ріст нового волосся. Крім того, ефірні речовини, що містяться в олії, запобігають появі лупи та інших захворювань шкіри голови.
Амла – засіб багатий на вітамін С, який зміцнює коріння волосся, запобігає облисінню та передчасному посивінню. Покращує кровообіг в шкірі голови.
Нім – бореться з лупою, сухістю і іншими захворюваннями шкіри голови завдяки своїм антибактеріальним і антигрибковим властивостям.
Тулсі – робить волосся чистими та здоровими, зменшує свербіж та лупу. Сприяє росту волосся.
Шикакай – боби шикакай очищують волосся, не порушуючи природного захисного шару шкіри і не пересушують її.
Рітха – природній миючий засіб, який довго зберігає волосся чистими. Робить їх здоровим та красивим на вигляд.
Хна безбарвна – потовщує волосся, робить їх більш сильними, об'ємними і густими.
Коріння лепехи – укріплює коріння волосся. Робить пасми волосся еластичними.
Кератин – дозволяє зробити будь-яку формулу засобу для волосся справжнім еліксиром здоров'я, так як через кілька застосувань повністю оновлює структуру волосся. Швидко насичує волосся білками і пептидами.
Винний оцет – відновлює PH баланс, додає блиску, об’єму волоссю, вітамінізує.
Протеїни шовку – відновлюють структуру пошкодженого волосся, усувають ламкість і посічені кінчики волосся.
Протеїни ростків пшениці – розгладжують поверхню волосся, захищають від вільних радикалів, живлять волосся зсередини.
 
Ваша команда FLORI !

Більше відгуків про продукцію


ВІДГУКИ 1   ВІДГУКИ 2