Останнім часом все більше натрапляю на продукти, які століттями використовували наші предки в їх натуральному вигляді, проте наша «передова» сучасна харчова промисловість, схоже, робить все, щоб отруїти нас і забезпечити роботою охорону здоров'я (часом здається, що вони нерозривно пов'язані).

Зараз такий час, що продукція в магазинах вкрай неякісна, ненатуральна, містить купу різних домішок, часом навіть небезпечних для життя.

Так от, зараз навіть така звична для нас приправа як СІЛЬ йде з домішками.

Останнім часом я стала відчувати - що б я не приготувала з солоних страв зі спеціями, всі ці страви мають певний тонкий гіркуватий присмак. А після, цей гіркий присмак осідає в порожнині рота. Я намагалася зрозуміти, що є його джерелом? Пательня? Або якісь спеції? Невже асафетида? Забираю асафетиду - все одно такий присмак. Думаю про імбир - не кладу його, а все одно цей присмак є.

За тиждень до моїх пошуків, я чула як моя свекруха розповідала своєму чоловікові, що прочитала про сіль, в яку кладуть антизлежувач - добавка Е-535/536. Вона висловила своє обурення з приводу того, що нас зовсім вже труять. Так як ця розмова сталася не зі мною, я не надала цьому ніякого значення. Просто розум краєм вуха щось записав.

Так от, коли я шукала відповідь на питання, чому ж все що я готую, крім каш, випічки, напоїв має такий присмак, розум намацав! Сіль!

Дійсно! Коли ти харчуєшся кашами та іншими стравами без солі - цього присмаку немає, ні в стравах, ні в порожнині рота!

Я пішла на кухню, дістала пакет із сіллю «Білосніжка», і на тобі! «Містить антизлежуючу добавку Е-536». Мені і в голову не приходило, що в сіль можуть щось додавати, тому - ніколи не читала упаковку. Прийшла свекруха, і ми дістали три види солі - кристалами, морську, і мою - «Білосніжку» з добавкою. Пробуємо перші два. Смак- чисто солоний. Сіль кристалами здається приємніше. Пробую Білосніжку - і ось воно! Ось він цей гіркувато-солоний, висушуючий смак, від якого я ходжу і мучусь!

І страшно подумати, скільки вже часу я користуюся такою сіллю, адже коли я готую, я нічого не куштую!

Читаю в інтернеті:

«Жовта кров'яна сіль (харчова добавка E536) - фероцианід калію, комплексне з'єднання двовалентного заліза, існуюче, як правило, у вигляді тригідрату. Така дивна назва з'явилася через те, що раніше ця речовина отримувалася шляхом сплаву КРОВІ З боєнь з поташем і залізною тирсою. У наші дні його отримують на виробництві з відпрацьованої маси, що містить ціанисті сполуки, після очищення газів на газових заводах. »

І тут виявляється я не одна така:

«Купив вчора дві різні пачки солі, для порівняння, на майбутнє ... Подумалося ... Для різних страв. Читаю на етикетці ..., очам не вірю ... Сіль і зненацька – “Е-535”  !!! Ну, гадаю..., - це, що б сіль не зіпсувалася ... хммм ... Спробував обережно так .., з кінчика ножа ... фууу ... У роті присмак якийсь пилу і печіння !!! Заліз в Інтернет ..., дивлюся. - Читаю:

Фероцианід натрію Е-535

Призначення: Антизлежувальний агент, освітлювач.

Зовнішній вигляд: Жовті кристали або кристалічний порошок.

Отримання: З відпрацьованої маси після очищення газів на газових заводах; хімічним синтезом.

Гігієнічні норми:  Дозволений в якості добавки, що перешкоджає злежуванню, в сіль кухонну і солезамінники в кількості до 20 мг / кг індивідуально або в комбінації з іншими фероціанідами в перерахунку на фероцианід калію; у виноматеріалах залишки не допускаються.

Сіль з добавкою Е535 небезпечна для життя, так як така сіль починає гальмувати рух крові в тілі. Дія цієї солі дуже повільна і згубна. Може пройти багато місяців, перш ніж людина зрозуміє, що з нею щось не так. Одним з ранніх ознак може стати відчуття холоду в пальцях рук. Така сіль поширена дуже широко. Навіть іноді немає позначки на упаковці з сіллю про вміст в ній добавки Е535. Відрізнити можна на смак, але тільки тими, хто вже відчув на собі згубну властивість такої солі. І на смак вона бридкіша. Якщо вам здалося, що ваша улюблена сіль з недавно купленої нової партії стала біліша ніж раніше, то причина може бути саме в додаванні Е535.»

Також в пачках солі може зустрітися інша харчова добавка E536 (фероцианід калію) - похідне ціаніду калію, чи інакше, ціаністого калію, відомої отрути миттєвої дії.

Фероцианід калію зареєстрований в якості харчової добавки E-536, що перешкоджає злежуванню продуктів.

У чистому вигляді фероцианід калію - токсична речовина. Сама речовина (фероцианід калію) токсична і, крім того, ніколи хімічний продукт чистим не буває. Тобто при виробництві Е-536 утворюються додаткові ціаніди, включаючи синильну кислоту (залежно від способу отримання E-536).

За відгуками відвідувачів сайту, фероцианід калію (Е-536) підприємства додають тільки за бажанням замовника (переважно в сіль у красивій упаковці із завищеною ціною). Може використовуватися для отримання синильної кислоти. »

Е-535 - фероцианід натрію. Антизлежувальний агент, освітлювач. Жовті кристали або кристалічний порошок. Отримують з відпрацьованої маси після очищення газів на газових заводах хімічним синтезом. Як випливає з назви, речовина містить ціанисті сполуки.

E-536 - фероцианід калію. Похідне ціаніду калію, чи інакше, ціаністого калію, відомої отрути миттєвої дії. Фероцианід калію зареєстрований в якості харчової добавки E-536, що перешкоджає злежуванню продуктів. Токсичний. При його виробництві утворюються додаткові ціаніди, включаючи синильну кислоту (залежно від способу отримання E-536).

Ось така бомбочка! До речі, не здивуюся, якщо більшість з вас виявлять на своїй кухні саме таку сіль, зараз її в магазинах купа.

А взагалі - уважно читайте надписи на упаковках! Вчіться розбиратися у складі того, що їсте, або чим користуєтеся. Від цього залежить здоров’я та життя не тільки вас, але і всіх ваших близьких.

Я тепер користуюся звичайною морською, або кам’яною без добавок.

 

Автор - Світлана Щепкіна-Маркс Чернякова

http://fithacker.ru/articles/ostorozhno-sol-otravlena/