Ви можете скористатись наступними методами оплати:
  • оплата післяплатою у відділенні Нової Пошти або Інтайм під час отримання посилки.

  • переказ грошей на картку Приватбанку - оплата здійснюється шляхом переказу грошей на картку Приватбанку. Враховуючи низькі тарифи та розгалуженість філій Приватбанку, можна з впевненістю сказати, що даний метод оплати є одним з найдешевших. 

    Ви також можете переказати гроші через Приват24.
Реквізити для перерахунку коштів:

Номер картки в Приватбанку: 5168 7422 0113 5864  Сотов В.В.
  • Оплата готівкою (лише в межах міста Мукачево)

Важливо - метод оплати "переказ грошей на картку Приватбанку", передбачає, що Ви спочатку платите за посилку, а ми висилаємо її відразу ж після отримання оплати.
Напротивагу, якщо Ви обираєте оплату післяплатою, ми відразу висилаємо Вам посилку, а Ви оплачуєте її у своєму поштовому відділенні або у відділенні Нової пошти при отриманні. 
Для методу оплати післяплатою Ви можете вибрати доставку лише через Укрпошту або Нову пошту.
Вагаєтесь який метод оплати вибрати?
 Дозвольте дати Вам кілька порад.

Одним з найзручніших та найшвидших методів оплати і достаки є оплата післяплатою на Новій пошті. Вибравши "оплату післяплатою у відділенні Нової Пошти під час отримання посилки" та метод доставки "Нова пошта", Вам треба буде просто приїхати на склад Нової пошти у своєму місті, заплатити за посилку і відразу ж її забрати.
Найдешевим методом оплати є переказ грошей на карточку Приватбанку. Все що Вам треба зробити це просто прийти у найближче відділення Приватбанку, підійти до терміналу самообслуговування або прямо до каси і поповнити карточку. Комісія яку Ви при цьому заплатите банку буде менше 1%. Операцію перерахунку грошей на карточку можна також здійснити в банкоматах Приватбанку, або через Приват24
.
В підсумку - найдешевше виходить оплата на карточку Приватбанку і доставка на склад кур'єрської служби, наприклад Нової пошти.