КЛУБ FLORI

  Відкрите співтовариство людей, в якому основними цінностями є: свобода, прагнення до знань, здоровий спосіб життя, самоорганізація, нові ідеї, взаємодопомога і гумор.
  Кожен учасник клубу відкриває для себе двері до поліпшення свого здоров'я, зовнішнього вигляду і матеріального становища.
  Вигоди від участі в клубі «FLORI»:
1. Якісна натуральна і безпечна продукція.
2. Вирішення питання «Що подарувати другу/подрузі».
3. Саморозвиток.
4. Додатковий, або основний дохід, який включає:
• Постійну знижку на всю продукцію «FLORI» - 20%. Ми не обмежуємо участь по часу.
• Можливість розраховуватися за продукцію внутрішньою бонусною валютою «Florint», допомагаючи своєму домашньому бюджету.
• Заробляти від реалізації продукції «FLORI» по повній вартості, збираючи замовлення від знайомих і друзів. При цьому немає обов'язкових обсягів продажу.
• Особливо не напружуючись Ви можете «робити» середню зарплату, просто рекомендуючи продукцію «FLORI» своїм друзям і знайомим, при цьому даруючи їм 5% знижку на першу покупку і нескінченно їх цим радуючи.
• Хочете більше? Побудуйте свою «імперію» і отримуйте практично нічим не обмежені прибутки, постійно розвиваючись і навчаючи інших.
• Можливість відкрити в своєму місті офіс-склад і отримати додатковий дохід, продаючи продукцію «FLORI».
  Як це працює?
  Для того, щоб стати учасником клубу і/або почати свій новий бізнес, необхідно зробити через сайт одноразову покупку на 850 грн.
  Після чого Ви отримуєте:
1. Посилку з продукцією та безкоштовну доставку по Україні (опціонально - кур'єр).
2. Пластикову картку з персональним номером, яка надає франшизу «FLORI». Франшиза дає можливість запрошувати своїх знайомих і заробляти Florint (1Fl = 1грн.). Розрахунок в гривні можливий тільки з приватними підприємцями.
3. Постійну знижку 20% на продукцію «FLORI».
4. Каталог і набір візиток для Ваших друзів, які при реєстрації по Вашій рекомендації будуть отримувати 5% знижку на першу покупку.
  Скільки можна заробити?
  Розрахунок ведеться за наступною схемою:

  Приклад: Ви запросили друга А (рівень 1), який зробив покупку на 850 грн. Друг А, запросив подругу В (рівень 2), яка зробила покупку на 1000 грн. Подруга В запросила подругу С (рівень 3), а вона зробила придбання на 200 грн. В результаті Ви заробили 155 грн (10% від 850грн + 6% від 1000грн + 5% від 200грн), просто порекомендувавши продукцію одній людині А.

  Розглянемо ідеальну ситуацію, при якій на глибину 5 рівнів кожен з учасників клубу запрошує 5 осіб, які теж стають учасниками клубу (адже це зовсім неважко, враховуючи якість нашої продукції), а середній чек становитиме 600 грн, з огляду на те, що 70% людей просто придбають продукцію на невелику суму і залишаться клієнтами «FLORI». У цьому випадку Ви заробите 76200 грн.
  Після всього вищесказаного тільки Вам вирішувати: 
  Або просто залишитися нашим клієнтом і насолоджуватися якісною продукцією, або отримати додатковий дохід, іноді рекомендуючи нашу продукцію знайомим і хто знає, може врешті решт Ви захочете розвиватися і Ваше захоплення переросте в серйозні доходи, про які раніше Ви навіть не мріяли. 

  Дорогу здолає той, хто йде, 

але кожен шлях починається з першого кроку!
  Хай щастить!