0

ВАШ КОШИК

У кошику немає товарів.

Обережно, сіль отруєна!

на головну

Опис

Останнім часом все більше натрапляю на продукти, які століттями використовували наші предки в їх натуральному вигляді, проте наша «передова» сучасна харчова промисловість, схоже, робить все, щоб отруїти нас і забезпечити роботою охорону здоров’я (часом здається, що вони нерозривно пов’язані).

Зараз такий час, що продукція в магазинах вкрай неякісна, ненатуральна, містить купу різних домішок, часом навіть небезпечних для життя.

Так от, зараз навіть така звична для нас приправа як СІЛЬ йде з домішками.

Останнім часом я стала відчувати – що б я не приготувала з солоних страв зі спеціями, всі ці страви мають певний тонкий гіркуватий присмак. А після, цей гіркий присмак осідає в порожнині рота. Я намагалася зрозуміти, що є його джерелом? Пательня? Або якісь спеції? Невже асафетида? Забираю асафетиду – все одно такий присмак. Думаю про імбир – не кладу його, а все одно цей присмак є.

За тиждень до моїх пошуків, я чула як моя свекруха розповідала своєму чоловікові, що прочитала про сіль, в яку кладуть антизлежувач – добавка Е-535/536. Вона висловила своє обурення з приводу того, що нас зовсім вже труять. Так як ця розмова сталася не зі мною, я не надала цьому ніякого значення. Просто розум краєм вуха щось записав.

Так от, коли я шукала відповідь на питання, чому ж все що я готую, крім каш, випічки, напоїв має такий присмак, розум намацав! Сіль!