
Натуральна глиняна маска «Ефект» для обличчя
Сприяє омолодженню, очищає і звужує пори. Підходить для всіх типів шкіри. Позбавляє її від прищів і запалень.
М’яко очищає шкіру, залишаючи її гладенькою і підтягнутою.
Маску «Ефект» можна використовувати і на інші ділянки тіла, які потребують догляду.
Увага! Лікувальний ефект морської солі, іноді проявляється у вигляді «пощипування», зникає відразу після змивання маски. У разі потрапляння в очі, промити великою кількістю води.
Зберігання
Натуральній масці “Ефект” не місце у ванній кімнаті, де температура повітря перевищує кімнатній температурі! Зберігати в приміщенні, при температурі від +5 до +25 0С, захищеному від прямих сонячних променів. Не забувайте дотримуватися герметичності тари!
Термін придатності: 12 міс. (6 міс. після відкриття).
С начала понравилась упаковка, помимо крышки маска была заклеена. Цвет понравился – приятный ))), однородная текстура и ненавязчивый аромат. Хорошо очищает и достаточно легко смывается, но как по мне, то объём для недлительного хранения большой, мне лично бы хватило 100-150 грамм на 6 в качестве маски 2 раза в неделю.
Незабаром два роки, як я користуюся маскою. Разом із зубною пастою – це постійні мої супутники в житті!!!!!! Маска для мене – це засіб для вмивання вранці та увечері (маю комбіновану шкіру, яка влітку дуже пітніє та блищить!!!) І зраджувати їй, як і зубній пасті, не маю наміру. Мене постійно запитують чим я доглядаю обличчя!!!! І це тішить погодьтеся у 41 рік!!!!! !!!!! Додам: маска чудово провляє свої властивості за буль-якої води та у будь-якому регіоні Земної кулі. Перевіряла у Прибалтиці та в різних кучоках України. Дуже рекомендую!!!! Дякую виробнику за такий цінний продукт!!!!!!!
Очень долго я присматривалась к этой маске и все не могла понять как она работает. Был даже момент, когда я ее закинула на какое-то время. Но, недавно решила освободить место на полочке. И как оказалось зря, все таки она будет постоянным резидентом там) Маска все-таки хорошо работает и самое главное очень хорошо отбеливает этот результат заметен сразу после применения. Лучше не наносить ее на лицо, когда есть какие-то ранки, щипит хорошенько она) Еще одно ее преимущество – экономный расход. В общем маска мне нравится буду ее заказывать и дальше.
Спасибо магазину за приятные скидки и оперативную работу! =)
Дуже задоволена маскою.
Використовую її два-три рази на тиждень. Шкіра почувається комфортно. Немає відчуття стягнутості і не хочеться одразу намаститися кремом, щоб запобігти висушуванню. Відчуваю, що цей засіб стане одним із найулюбленіших.
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.