
Шампунь справді чудовий. зі всіх еко, що пробувала, цей просто супер! м*який, гарно пахне і довше залишає голову чистою, ніж інші. мені бальзам не потрібен. ціна хай дорога, але якість і невеликий розхід виправдовують себе! дякую, FLORI!
Надзвичайно ефективний, декілька років поспіль користуюся ним, пробувала робити невеликі перерви, але жоден Люкс з ним для мене не порівняється. Витрата найменша, просто провести кінчиком середнього пальця по поверхні крему, розподілити його між двома пальцями і похлопуючими рухами нанести під очі, цього буде достатньо. Ще він мені є дуже подобається в якості догляду за губами
Шампунь дуже сподобався: м’яка дія, натуральний аромат, чудовий склад і нічого зайвого. Дуже позитивно подіяв на волосся за півроку використання. Дякую Вам, шукала саме такий продукт!)
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.