
Хочу висловити подяку розробникам продукції, працівникам ТМ “Флорі”. Дуже тішить, що в Україні є дійсно якісний та натуральний продукт. Оперативність доставки та якість товарів радує. Я думаю, що з кремами, шампунем та зубною пастою наша родина визначилась. Наснаги Вам та нових якісних ідей, збільшення клієнтів і насолоди від справи якою Ви займаєтесь)) З наступаючим Новим Роком та Різдвом)))
Очень долго я присматривалась к этой маске и все не могла понять как она работает. Был даже момент, когда я ее закинула на какое-то время. Но, недавно решила освободить место на полочке. И как оказалось зря, все таки она будет постоянным резидентом там) Маска все-таки хорошо работает и самое главное очень хорошо отбеливает этот результат заметен сразу после применения. Лучше не наносить ее на лицо, когда есть какие-то ранки, щипит хорошенько она) Еще одно ее преимущество – экономный расход. В общем маска мне нравится буду ее заказывать и дальше.
Спасибо магазину за приятные скидки и оперативную работу! =)
Крем мне очень понравился. Во-первых: абсолютно никакого запаха пота в течении дня да и запаха, который чувствуется вообще. В отличии от обычных дезодорантов из магазина, от которых как мне кажется все ровно чувствовался запах пота.
Использую его так как написано в инструкции: сначала наношу лавандовый, а после этот. Следов на одежде он не оставляет. А еще заметила, что поры на коже стали меньше.
В общем, подожду лета посмотрю как он справится. Но, думаю, что он выдержит и это испытание)
Дуже люблю вашу продукцію та із задоволенням роблю повторні замовлення! Тому, як постійна клієнтка, маю для вас пропозицію щодо вдосконалення лінійки засобів догляду за тілом. Олійка “Ніжність” насправді чудова, проте формат продукту не дуже зручний для щоденного використання після душу (тому й оцінила продукт не на 5 зірочок). Чи могли б ви додати спрей для тіла зроблений на основі даної олійки та квіткової води? Спрей значно зручніше та швидше було б наносити на шкіру. Буду безмежно вдячна, якщо ви врахуєте даний коментар у подальшій розробці ваших продуктів)
На жаль, мені крем взагалі не підійшов. На шкірі він виглядав так, ніби я помазала смальцем, – він не проникав у шкіру. а так і лежав на наій. Ніякого зволоження, нічого. Про те, щоб його можна було нанести удень, немає й мови. Намагалася наносити тільки на ніч, надіючись, що незващаючи на шар жиру, він все ж таки працює. Але через тиджень покинула цю ідею, бо сильно посушила шкіру навокло очей – при цьому, шкіра почала сильно чесатись і навіть злущуватись. Тому перевела його в розряд “крем для нігтів та кутикули”. Шкіру навколо очей реанімувала тільки через пару тижнів звичними кремом.
Зубна паста дуже сподобалась. Перед тим, як писати відгук, використала увесь тюбик, щоб перевірити властивості. Ясна переслати кровоточити, зуби стали на тон біліші (не знаю. може то так здається:-) ) Солонувата на смак, це навіть приємно 🙂
Для мене – звичайний шампунь, нічого особливого. Волосся промиває, – тобто, зі своєю справою справляється. Сказати, що вистачає надовго – так ні, через день потрібно мити голову знову. Піниться погано, після нього волосся дещо сплутане (це якщо не користуватись більше ніяким кондиціонером). Можна брати у подорожі, щоб не великий флакон, а для постійного використання мене не влаштовує.
Крем «Ветивер» для рук врятував мої ручки. Завжди в осінньо-зимовий період мої руки ставали сухими та тріскалися пучки пальців. Нічого не допомагало, ніякі креми та вітаміни. Вирішила спробувати ще цей крем (так як вже користувалась рік лавандовим та трояндовим кремами цієї марки і вони для мене найкращі на сьогодні). Я готова співати дифірамби цьому крему для рук. Шкіра рук стала шовковиста, м’яка, зажили всі тріщинки, навіть мій чоловік побачив різницю “до” та “після”))))) Дякую за такий крем. Я їм також мажу стопи ніг, такий же чудовий результат)
Незабаром два роки, як я користуюся маскою. Разом із зубною пастою – це постійні мої супутники в житті!!!!!! Маска для мене – це засіб для вмивання вранці та увечері (маю комбіновану шкіру, яка влітку дуже пітніє та блищить!!!) І зраджувати їй, як і зубній пасті, не маю наміру. Мене постійно запитують чим я доглядаю обличчя!!!! І це тішить погодьтеся у 41 рік!!!!! !!!!! Додам: маска чудово провляє свої властивості за буль-якої води та у будь-якому регіоні Земної кулі. Перевіряла у Прибалтиці та в різних кучоках України. Дуже рекомендую!!!! Дякую виробнику за такий цінний продукт!!!!!!!
С начала понравилась упаковка, помимо крышки маска была заклеена. Цвет понравился – приятный ))), однородная текстура и ненавязчивый аромат. Хорошо очищает и достаточно легко смывается, но как по мне, то объём для недлительного хранения большой, мне лично бы хватило 100-150 грамм на 6 в качестве маски 2 раза в неделю.
Очень понравился крем, беру уже второй раз, по сравнению с кремами Ексклюзив и Лавандовий ,больше нравится как впитывается и легче распределяется по коже, и запах нежной розы обалденный. Крем использую не только вокруг глаз. Кожа после крема заметно лучше напитанней и цвет свежее не замученого офисного работника))
Первое мое гидрофильное масло, боялась пробовать такое средство, думала что будет плохо работать и будет жирнымнеприятным, но взяла масло и не разочаровалась, это любовь. Кожа настолько приятно бархатная после умывания, нет стянутости и сухости. Пользуюсь три недели
Я редко пишу отзывы на продукцию, но шампунь очень его заслуживает.
Отличный аромат трав, удобная упаковка – это только начало. С первого же раза использования волосы выпадают меньше. Это правда. На новый год я раздарила миниатюрки шампуня (кстати спасибо за выпуск 25 мл!) своим друзьям и многие подтверждают, что при мытье, волос в сливе остается намного меньше. Есть еще один плюс – я смело мою этим шампунем ребенка, и теперь у нас нет необходимости покупать детский гипоаллергенный.
Мы так же любим зубную пасту и на сегодня эти два продукта мне кажутся лучшими на рынке.
Пробуйте смело!
Крем неймовірно живильний і пом’якшуючий! З чудовим запахом, приємно наноситься на шкіру і не утворює масної плівки.
Спробувавши всі наявні креми для обличчя від Флорі, можу сказати, що цей сподобався найбільше, навіть більше за Ексклюзив!
Прекрасний продукт, дякую вам!
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.